גלית שראל

"גיל יקר, הכרתי אותך בתקופה בה פיתחתי את העסק שלי לתחום חדשני ובלתי מוכר..."

גיל יקר, הכרתי אותך בתקופה בה פיתחתי את העסק שלי לתחום חדשני ובלתי מוכר. נפגשנו מספר פעמים לפגישות אימוניות ממקדות, מבהירות ומכוונות על מנת שאוכל להביא את הבשורה האישית שלי באופן הכי ברור, בהיר ונכון עבורי ועבור לקוחותיי. השקט שלך, הסבלנות, ההבנה מי אני ואיך נכון לכוון אותי אל עצמי הייתה עבורי מתנה גדולה ועל כך תודה ענקית!!!! אני ממליצה תמיד לכל אחד שנמצא עומד ותוהה בדרכו, לפנות אליך ולקבל כיוון, בהירות ודיוק. בהצלחה ותודה   ((:

http://www.sarelgalit.co.il/about.html

open

נעמה יונג אוצפ

"הפגישות עם גיל היו פגישות בן למדתי קבלה ואהבה. על מה שקרה  ועשיתי בחיי ועל מעשי ועזרו לי להכיר את רצונותיי ולהתקדם מתוך תקווה וחיוביות לעבר הגשמתם..."

הפגישות עם גיל היו פגישות בן למדתי קבלה ואהבה. על מה שקרה  ועשיתי בחיי ועל מעשי ועזרו לי להכיר את רצונותיי ולהתקדם מתוך תקווה וחיוביות לעבר הגשמתם. מפגשי מעגלי שפע של גיל גם הם נתנו לי תחושת אהבה וקבלה יכולת התקדמות מלאת תקווה יחד עם אחרים להשגת מטרותיי. ובתמצית, גיל הוליך אותי לדרך של אמונה חיובית ביכולת להגשים את מטרותיי ולהסיר את העבר והמכשולים שבדרכי.

https://www.facebook.com/naamajungshira

open

מזי אלקיים

"גיל יקר,היית לי האדם הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון. בדיוק במקום שהייתי צריכה חיזוק, בדיוק במקום שהייתי צריכה כנות, בדיוק במקום שהייתי צריכה עידוד,.."

גיל יקר,היית לי האדם הנכון במקום הנכון ובזמן הנכון. בדיוק במקום שהייתי צריכה חיזוק, בדיוק במקום שהייתי צריכה כנות, בדיוק במקום שהייתי צריכה עידוד, ידעת להיות שם, לעזור לי להבין, להבשיל, להתגבש ולצמוח. תודה גיל על מי שאתה.

www.mazi-archi.com

open

צבי לבנה - שדות ישראל

"גיל ויינר היה לי לעזר רב בהכוונה ועצה בתקופת  משבר ושינוי של העסק, יכולת האבחנה המצוינת, ההקשבה..."

גיל ויינר היה לי לעזר רב בהכוונה ועצה בתקופת  משבר ושינוי של העסק, יכולת האבחנה המצוינת, ההקשבה, השאלות ובעיקר הפשטות והצניעות בעבודה המשותפת  היו מרגשים ומרשימים וסייעו רבות להשגת המטרות.

www.sdotisrael.co.il

open

איריס רותם, שביל האירוסים

"הגעתי אלייך לאחר שהוקסמתי מהדרך שלך ואיך שהעברת סדנא באחד המפגשים בנוגע לפתיחת עסק במטי חיפה..."

גיל היקר. הגעתי אלייך לאחר שהוקסמתי מהדרך שלך ואיך שהעברת סדנא באחד המפגשים בנוגע לפתיחת עסק במטי חיפה. גם לשם הלכתי במקרה. חיפשתי חנות חרוזים בעיר. זו היתה תחילת דרכי בעסק שלי מותג שביל האירוסים. הדברים הטובים תמיד נמצאים בדרך. אני זוכרת שהייתי מגיעה אלייך בגשם שוטף לכרמל ולא פספסתי אף שיעור איתך כמאמן. מהתחלה ידעתי מי אני ולהיכן אני רוצה להגיע. נתת לי להבין במה אני שונה מאחרים. מה הייחוד שלי. אם רוצים הכל אפשרי. מודה לך על השיעורים ועל הדרך הנפלאה. בתודה, איריס רותם

https://www.facebook.com/ir.jewelry?ref=br_rs&__mref=message

open

ליאור אלנקווה עו"ד

"גיל וינר מלווה אותנו במשך מספר שנים במהלכן צמח משרדנו, התפתח והתרחב..."

"גיל וינר מלווה אותנו במשך מספר שנים במהלכן צמח משרדנו, התפתח והתרחב. גיל מסייע לנו, בין היתר בהקניה של תרבות ניהולית וארגונית ועוזר לנו להשריש וליישם אותה במשרדנו. גיל תורם לנו מניסיונו הרב והידע הנרחב אותו צבר במהלך השנים אשר מורגש בכל שלב בעבודה עמו. מדובר באוצר בלום, איש מקצועי וחכם, בעל אישיות יוצאת דופן שמעניק לנו מניסיונו הרב בכל פגישה ופגישה. אנו ממליצים להיעזר בשרותיו המקצועיים והיעילים."

דוד את אלנקווה – משרד עורכי דין – דיני עבודה.

www.labor-law.co.il

open

ערן רוזנפלד  - INFOBASE

"עבודה עם גיל סייעה לי לבחון את צמיחת העסק דרך הצמיחה האישית שלי.."

עבודה עם גיל סייעה לי לבחון את צמיחת העסק דרך הצמיחה האישית שלי

http://www.infobase.co.il

open

איש גורדון

"Gordon Art | ציורים דיגיטליים - איש גורדון | ציורים דיגיטליים למכירה..."

Gordon Art | ציורים דיגיטליים - איש גורדון | ציורים דיגיטליים למכירה
איש גורדון - צייר, מעצב, צלם, ומוסיקאי, נותן לנו כאן הצצה קטנה לעולם הציור העשיר בדימויים נפלאים, דמויות מעניינות, נופים ושפע של נשים וארוטיקה.

http://www.gordonart.co.il

www.facebook.com/ish.gordon

open

דניאלה גרוס

"גיל יקר, הגעתי אליך בצומת דרכים חשוב בחיי. עומדת בפני שינוי משמעותי. בעזרת הליווי שלך, אט אט בניתי תכנית והרעיון שהיה לי קרם עור וגידים..."

גיל יקר, הגעתי אליך בצומת דרכים חשוב בחיי. עומדת בפני שינוי משמעותי. בעזרת הליווי שלך, אט אט בניתי תכנית והרעיון שהיה לי קרם עור וגידים. לכל אורך הדרך תמכת, עודדת וכיונת לחיוביות ואופטימיות ולכל אורך הדרך גרמת לי להאמין בעצמי ובכך שהכול אפשרי ומעשי. סגנון האימון שלך שופע אהבה ומלא בחיוביות. והעקרונות הללו ממשיכים ללוות אותי גם עכשיו. אני מודה לך על התרומה הזו לחיי, וממליצה בחום לכל מי שרוצה להפוך חלום למציאות להיעזר בשרותיך.

http://daniellagross.com

open

נטע כוכבא-דנין ומורן דנין

"בשנת  2012 הקמנו עסק, מתוך העבודה המשותפת עלו אתגרים רבים מקצועיים ואישיים שידענו  שמעקבים אותנו למרות שלא הצלחנו להצביע עליהם במדויק..."

בשנת  2012 הקמנו עסק, מתוך העבודה המשותפת עלו אתגרים רבים מקצועיים ואישיים שידענו  שמעקבים אותנו למרות שלא הצלחנו להצביע עליהם במדויק.
מתוך הכרות עבר עם גיל התחלנו תהליך אימון זוגי/ עסקי
 האימון עם גיל הביא עמו עוצמה שקטה, היא כאילו לא הורגשה והאימונים הרגישו טבעיים וקלים למרות התכנים הרגישים שצפו בשיחות, לאחר כל שיחה הרגיש ששחררנו עוד אבן מתיק המסע  המשותף
גיל יצר מרחב בטוח והרגשנו נוח לדבר בפתיחות ממעמקים1 נאמרו באימונים דברים שנשמעו לראשונה באזני האחר ונוצרה מודעות חדשה בינינו.
יש לגיל הקשבה עמוקה וסקרנות כנה וע"י משפט קטן  או שאלה קצרה גרם לנו גיל להתעמק עוד יותר ולמצוא את החיבור בנינו ועם החיבור הגיעו תשובות שהיו שם כל הזמן וחיכו שנסתכל עליהן.
במהלך תהליך האימון צפו נקודות עמוקות באופן בהיר שלא הצלחנו להגיע אליהן לבד ונפתח לנו ערוץ תקשורת חדש ואינטימי.
היום אנו מנהלים את העסק www.novis.co.il כזוג וגיל היה אבן תומכת בתחילת מסע המשותף שלנו.
מאוד מומלץ לזוגות שעובדים יחד להיכנס לתהליך אימוני עם גיל, למרחב של קבלה, ללא שיפוטיות, בגובה העיניים, חדות וישירות ורכות בו זמנית והרבה אמת. 
התמורה היא גם בשימור מערכת היחסים וגם ביצירת תוצאות טובות יותר משאי פעם חשבתם שאתם מסוגלים, גיל עזר לנו להבחין במשאב בכי חשוב שלנו, הביחד. 

בהערכה גדולה ואהבה,

 

open